Освітлення доріг України від Інноваційні Системи Інфраструктур. Проєктування доріг, демпфер, Укравтодор, демпферна система, автономне освітлення, амортизаційні пристрій, безпека руху, опори металеві  оцинковані, світильники Schreder, освітлення пішохідних переходів. 2

Освітлення доріг України

Вулиці, проспекти, бульвари, парки - усе це створює особливу картину, унікальний ансамбль, за умови правильно підібраного освітлення. Проте естетичний компонент хоч і має значення, але не єдиний в цьому питанні. Вуличне освітлення на опорах або за допомогою інших конструкцій дозволяє вирішити ряд наступних завдань:

Безпека пішохідного руху. Це стосується не лише тротуарів або площ, але і парків, скверів, невеликих вулиць.

Безпека дорожнього руху. Водій повинен повністю володіти ситуацією на дорозі, своєчасно помічати перешкоди і потенційно небезпечні об’єкти.

Автономне освітлення. Системи автономного освітлення надають змогу якісно освітлювати не лише великі міста та центральні магістралі та й найменші селища та найвіддаленіші дороги нашої країни.


Пропонуємо найкращі рішення:

— Опори різних видів

— Автономне освітлення

— Світильники і кронштейни

Широкий асортимент і якість - не єдине, чим може порадувати наше вуличне освітлення. Ціна теж залишається однією з найкомфортніших відносно якості. Ви можете бути впевнені, що отримаєте у нас якісне сертифіковане устаткування, яке допоможе надати місту і невеликому селищу свою особливу, нічну атмосферу.


Освітлення пішохідних переходів

Питання безпеки є особливо важливим для всіх учасників дорожнього руху, як водіїв, так і пішоходів. На жаль, місцями особливо уразливими для різних типів аварій, як в містах, так і на околицях, є пішохідні переходи.

Серед основних чинників, що впливають на кількість подій c участю пішоходів, є недостатня або не коректна освітленість в цих місцях, обумовлена неналежним освітленням даних місць або використанням неспеціалізованих світильників.

Забезпечення належної видимості учасників дорожнього руху зменшує кількість неконтрольованих ситуацій і поводжень на дорозі.