Дорожня розмітка

Наша компанія займається нанесенням горизонтальної дорожньої розмітки згідно чинного ДСТУ, всіх типів та видів, як фарбою так і холодним пластиком. ТОВ «Інноваційні системи інфраструктур» пропонує послуги по розмітці доріг, використовуючи найкращі імпортні та вітчизняні дорожньо-розмічальні матеріали та фарби, які мають відмінні характеристики зносостійкості, стійкості до впливу температур, універсальні, швидковисихаючі, екологічні, мають яскраві контрастні кольори.

Власні розмічальні машини - самохідні, для ручного нанесення, самохідні для нанесення холодного пластику та інші. Висока кваліфікація наших фахівців і професійні сертифіковані матеріали, гарантують високу якість на виконані роботи будь-якої складності на автомобільних дорогах загального користування по всій Україні.

Ми пропонуємо виконання дорожньої розмітки згідно з Вашими схемами та проектами, поновлення існуючої розмітки, при необхідності наш проектний відділ розробить і узгодить схеми Організації Дорожнього Руху. Працюємо на дорогах будь якої категорії та будь якої інтенсивності руху в містах, областях та населених пунктах по всій Україні.